Ciechom

Jestem Bartek, mam prawie 30 lat, ADHD i depresję. Lubię nowoczesne technologie, komputery, gry komputerowe i podobne tematy. Moja ulubiona potrawa to spaghetti carbonara, ale tak naprawdę, to zjem wszystko, co ugotuje mi moja żona, bo ona wie najlepiej co lubię. Na stronie będę pisał o wszystkim, co mnie interesuje lub o tym, co dzieje się w moim życiu. Pisanie tego bloga traktuję trochę terapeutycznie – potrzebuję miejsca, gdzie mógłbym się podzielić swoimi myślami ze światem. Ze względu na moje ADHD moje wpisy mogą być dosyć chaotyczne, ale mam nadzieję, że się wam spodobają 🙂 Jak coś będzie wymagało tłumaczenia, pytajcie w komentarzach 🙂

Monia

Monia to moja żona. Jest super – 11/10, poleciłbym, ale jest zajęta. Monia, jak nie gotuje mi obiadków, to czyta. Wszystko. W jeden miesiąc potrafi przeczytać więcej książek niż ja przez rok. Odpowiada też za korektę moich wpisów, bez niej nie byłoby prawie nigdzie przecinków (a podobno i tak jest ich za mało). Może jak się kiedyś odważy to zacznie wrzucać tu swoje wpisy.

Draka

To nasza córka (kotka, ale kto by się przejmował szczegółami). Adoptowaliśmy ją w 2018 roku. Lubi kartony, papierowe torby i wszystko co szeleści. Lubi wylegiwać się na słońcu i kolanach Bartka. Podejrzewamy, że tak jak Bartek ma ADHD. Jak chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, to zapraszamy do serii Draka rozrabiaka.

Monia, Draka i Ciechom
Ciechom i jego dziewczyny