Draka-Interesting

Pierwszy dzień konfigurowania WordPress

Po wstępnej konfiguracji mojego (naszego?) bloga, korzystamy obecnie z CDN Cloudflare w celu przyśpieszenia wczytywania stron przez odbiorców, ochrony przed DDoS, cache’owania czego się da na CDN, rozbudowania obsługi ssl – tlc 1.3, http/3 itp. Udało się też dziś skonfigurować usługi Googla takie jak Analytics, Page Speed itp. Po tym, jak zostaniemy zaakceptowani przez Google, powinny też zacząć się wyświetlać reklamy (mam nadzieję, że nie będą nachalne (czy ustawa, którą chcą przepchnąć pisiury odnośnie reklam, będzie też dotyczyła mnie?)). W konfiguracji WordPress dzięki wtyczce: W3TotalCache generujemy automatycznie po dodaniu nowego posta i co określony czas przygotowane wcześniej wersje strony w celu skrócenia czasu odpowiedzi serwera. Po wstępnym skonfigurowaniu strony wygląda na to, że wszystko jest gotowe, żeby zacząć pisać bloga 😀.

To, co mnie ostatnio mocno sfrustrowało to to, że od dłuższego czasu obserwuje w Polsce zjawisko zmniejszania gramatury produktu przy utrzymaniu stałej ceny, zaobserwowałem już to na kilku (nastu?) produktach, których niestety w tym momencie nie pamiętam, ale po ostatnim zamówieniu ze sklepu dr. Pepper’a z dowozem coś podejrzanie mi wyglądały butelki, które były na wierzchu, do tej pory miały 0.9L a te cwaniaki zaczęły lać 0.85L do butelek 0.9L, więc wyglądają one, jakby ktoś upił kilka łyków, zanim zamknął szczelnie butelkę… Na szczęście nie wszystkie butelki, które do nas przyjechały były “upite” a nawet większość z nich jest w wersji 0.9L. Dzisiaj był też dzień na przejrzenie starych zdjęć i filmików na telefonie, na większości z nich jest Draka, tuż za nią jest Monia, a potem to różnie. Kilka z nich było nawet na tyle fajnych (dla mnie), że postanowiłem się nimi podzielić z przyjaciółmi, nie były natomiast na tyle spektakularne, żeby je tu zamieszczać 😀, ale zdjęciem się podzielę:

Draka-Interesting

Jak macie pomysły, o czym mogę pisać, to zostawcie je w komentarzach 😀, Ci co mnie dobrze znają, to odzywajcie się na Signal’u.

6 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.